Chat Sitesi

https://www.sohbetyerim.com
reklam

Chat Sitesi

– Kaliteli bir sohbet sitesi sizler için hazırlanmıştır gel bedava sohbet et, en güzel sohbet odaları sitesi sizler için hazır,

https://www.duygusohbet.org Bir yerde adalet varsa orada huzur vardır , mutluluk vardır , insan hakları vardır . Adaletin olmadığı yerde ise büyük bir kaos vardır . Çünkü insan haklarının olmadığı yerde mutluluk ve huzur asla olamaz. İnsan olarak her zaman adaletten yana olmalı Hiç kimsenin hakkının yenmesine göz göre göre müsaade etmemeliyiz .Ne kadar bilirsiniz beni bilemiyorum ama ben bulunduğum ortamda kimsenin hakkının yenmesine susamıyorum.Acı da olsa gerçekten ve doğrudan yana olmalıyız her zaman. Chat odalarında sıkça karşılaştığımız bir durum aslında hakkın yenildiği emeğin karşılığının verilmediği..Unuttuğumuz nokta var ama adalet kavramını ilk olarak kendi benliğimize yerleştirmeyi . Yani adalet kavramını önce benimsemeli sonrada o kavramı hayatımızın temel bir prensibi haline getirmeliyiz . Adaletsizliğin olduğu bir yerde sesimizi çıkarmalıyız ve adaletsizlik yapan her kim olursa olsun o kişiye dur demesini bilmeliyiz . Çünkü insan olan , erdemli olan bir kimseye yakışacak olan da bu onurlu davranıştır . Milletlerin uzun süre ayakta kalması için o milletlerde adaletin olması şarttır. Sohbet odamız olarak uzun süre burada sizlere hizmet vermek amacımız.

Sohbet Odaları

Adalet olmadığı zaman insanlık olmaz, güçlü güçsüzü ezer . Zalim ve güçlü olanın dediği yapılır , mazlum ve haklı olanın hakkı yenir . İşte tüm bunların olmaması için her zaman adalet ile yaşamalıyız ve adaletin yanında olmalıyız.İnanıyorum ki chat odalarında kimin yanında olacağınızı adaletin nerede nasıl sağlanacağını anlamışsınızdır.Adaletin önemi ile ilgili Peygamber Efendimiz’in de şu sözü unutmamalıyız : ‘’ Adaleti çiğneyen devlet adamlarını cezalandırmayan milletler çökmek zorundadır. Sunucu sahibimizde bulunan bir özellikte adaletsizliği olusturan insanları yanında tutmamasıdır. Muhabbet odamızda adaletin huzurun ve mutluluğun keyfini yaşamanız için hizmetinizde ve sizlerin yanındayız.Kaliteli sohbetlerin olması için dürüst insanların bir arada bulunarak sohbeti sürdürmeli akıcı verimli sohbetten haz alabilmek içinde sıradan boş konuşmak yerine mantıklı ve bir veya daha fazla düşünce üzerinde düşüncelerinizi tartışarak yapmaktır.Kafanızı karıştırmadan chat odamıza davet edeyim orda devam edelim:)

Chat Sitesi

Chat Sitesi

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumanı tavsiye ederim.

BENZER KONULAR

Chat Keyfi

Chat Keyfi

Chat Keyfi - Seviyeli sohbet sitesi sizler için Açık Keyifli bir şekilde ...

Mobil Chat

Mobil Chat

Mobil Chat - Ücretsiz olarak kaliteli chat yapmak ister misin? Mobil Chat ...

YORUMLARBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?