Yıldız Tilbe Emi Sözleri

Yıldız tilbe emi sözleri
reklam

Yıldız Tilbe Emi Sözleri

– bugün sabah sizleri Yıldız tilbe emi şarkısıyla karşılamak istedim, Yıldız Tilbe Emi Sözleri Sohbet yerim Chat sitesinde.

Günaydın şöyle bir sigaramı yakayım, benim https://www.sohbetyerim.com sohbet sitem var, ve burada herkes bilirki ben yıldız tilbe hayranıyım, kadının sesi, olsun kendisi olsun müthiş bir insan, gerçekten 4 4 lük, ve her söylediği sözü, kafamda tutarım, bir keresinde bir yerde okudum yalan söylemiyim, geçen senemi ne, ben şarkılarımı yırtıyorum yazıp yazıp gençler intihar etmesin diye, hakikatten öyle, çok güzel parçaları var ve bugün sizlere lafı sözü uzatmadan, Yıldız Tilbe Emi Şarkısının sözlerini yazmak istedim.

Yıldız Tilbe Emi


Sende sev ama sevilme aşk acısı çek ben gibi, çok özle ama kavuşma kavuşamadığım gibi, sende sev ama sevilme aşk acısı çek ben gibi, çok özle ama kavuşma kavuşamadığım gibi, seninde yüreğin yansın, başka ellerde mum gibi, çağresizlik ayrılmasın kapından köle gibi, seninde kalbini çalsın başkaları mal gibi.. sevdan yüreğinde kalsın gizli bir günah gibi, geri dönme istemem ki ben o eski ben değilim ki hayat öyle bir oyun ki ne rolü var ne sahnesi, geri dönme istemem ki ben o eski ben değilim ki hayat öyle bir oyun ki ne rolü var ne sahnesi.. Sende mutlu olma emi sende sev sevilme emi..

Aşkta hep aşkla yanıldım sevdim hiç sevmemiş gibi, sen kırdın ben tamir ettim, sanki ustaymışım gibi, kimse üstüne almasın bu sözlerim sevgiliye o öyle bir sevgilidir ettiğini iyi bilir ahlarım beddua değil anlaşıla bilmek için, sevmek sevilmek öyle zor birine alışan için, geri gelme istemem ki ben o eski ben değilim ki hayat öyle bir oyun ki ne rolü var, ne sahnesi.. sende mutlu olma emi..Yıldız Tilbe Emi Sözleri

Yıldız Tilbe Emi Sözleri

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumanı tavsiye ederim.

BENZER KONULAR

Sıla Engerek

Sıla Engerek

Sıla Engerek - Kaliteli bir sohbet sitesinde sizleri bekliyor olacağız. Sıla ...

YORUMLARBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?