Ücretsiz Sohbet Mekanı

Ücretsiz Sohbet Mekanı
reklam

Ücretsiz Sohbet Mekanı

– Kaliteli olarak burada yeni bir Sohbet mekanı Açık. Ücretsiz olarak bilinen chat sitesine bekliyoruz.

Chat sohbet sitelerinde bizler Güvenilir bir biçimde sohbet edebilir miyiz? Sanal sohbet sitelerinde çok şikayet var Ip Adreslerimizden ev adreslerimize kadar bulup bizleri tehtit ediyorlarmış Aslı var mı? ben bu sunucuya girdim ama ücret ödücek miyim.

Ooo 🙂 Selam hoş geldiniz arkadaşlar bir çok soru ile karşınızdayım bugün böyle bir taktik deniyelim soru cevap şeklinde gireyim dedim bu gün buraya evet bu arada Nasılsın iyi misin? inşallah bu kötü günler geçicek gidicek. bir soru var.

1 =( Chat sohbet sitelerinde bizler Güvenilir bir biçimde sohbet edebilir miyiz?

Cevap Sohbetyerim.Com sitesinde evet hiç bir süretle burada sizlerin IP Adresleri paylaşılmamakta burada gönül rahatlıyla sohbet edebilirsin. biraz öyle ama yinede insan oğlu ciğ süt emmiş eğer sizleri özelden yöneticiler veya. kim rahatsız ediyor ise operhelp kanalına gelin. gerekli işlemleri bizler yaparız.

2 = ( Sanal sohbet sitelerinde çok şikayet var IP Adreslerimizden ev adreslerimize kadar bulup bizleri tehtit ediyorlarmış Aslı var mı?

Cevap : Gerçekten bu soruya gülmek istiyorum. evet bir çok sunucuda malesef admin arkadaşlar kişilerin IP Adreslerine kadar paylaşıyorlar vede buda tehtit nedeni oluyor ama şunu belirtmek isterim. hiç bir kimse IP Adresinizden ancak ve ancak yaşadığınız şehri bulabilir veya o zaman Modem Internet sağlayıcısı nereden bağlantı çekiyor ise oradasınız Örnek veriyorum Bağcılarda iseniz sizleri Sefaköy de arasın dursun :))

3 = ( ben bu sunucuya girdim ama ücret ödücek miyim.

Cevap : Hiç bir şekilde ücret ödemeden burada kaliteli keyifli bir sohbet süre bilirsin.

Ücretsiz Sohbet

Aklınıza takılan bir kaç şey var ise yorumlar bölümünden sora bilirsiniz özel olarak Sormak istediğiniz sorular için sunucu adresimize giriş yapabilirsiniz bizler burada en iyi Muhabbet sitesini kura bilmek için bütün zamanımızı harcıyoruz. burada 7/24 Sohbet edilmekte peki sen neredesin? bir çok kişi burada yeni arkadaşlıklar edindi. bir çok kişi ise yeni yeni sevgili oldular 🙂 ne kadar mutlu bir tablo https://www.sohbetyerim.com ailesi olarak burada bu tabloyu bozmamak için elimizden ne geliyor ise yapıyor ve sizleri burada davet etmek istiyorum. Chat Sohbet Odaları sitesi.

Ücretsiz Sohbet Mekanı

Ücretsiz Sohbet Mekanı

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumanı tavsiye ederim.

BENZER KONULAR

Sohbet Yap

Sohbet yap

Sohbet Yap - Ücretsiz olarak sohbet sitesine giriş yapmak ister misin? Sohbet ...

YORUMLARBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?