Sohbet Ortamı

https://www.sohbetyerim.com
reklam

Sohbet Ortamı

Ücretsiz mobil sohbet sayesinde sizlerde giriş yapın, en iyi şekilde kaliteli chat yapalım, Sohbetyerim.Com ücretsiz sohbet sitesi,

Gönül ne kahve ister ne kahvehane, gönül dost ister, kahve bahane. Eskiler böyle derdi. Mis gibi kahve ve çay kokusunu düşünün, en soğuk havada bile içimizi sıcacık ısıtan! Ne sohbetler olur, ne sohbetler… Her kafadan bir ses çıkar. Enflasyon orada düşürülür. Hükümetler devrilir, hükümetler kurulur… Konu, komşu, arkadaş, dost orada hatırlanır. Orada gülünür orada ağlanır. Kaldı mı böylesi, diye soracaksınız şimdi. Kaldı, kaldı… Hem de en alasından kaldı, sevgili dostlar.Kendinize benden bir Dibek Kahvesi yapın ve buyrun sohbet odamıza istediğiniz sohbetimizi yapalım.Son kalan dibek kahveleriyle yapılan en güzel sohbet örneği bence. Yer bulmak için artık zaman harcamayın işte yeriniz hazır burası Geçmişe gitmek geldi içimden aslında Annemleri hatırlarım O dibek kahvesinin kokusu hala burnumda unutamıyorum, dibekteki kahvenin dövülürken çıkardığı tak tak sesleri mest eder insanı, mest. Hele o kahve eşliğinde yapılan sohbetler aa birde mahallede dedikoducu bir kadın vardı:) Ya inanır misınız tüm mahallenin bilgisi ondaydı kimin kızı kine kacmış kim ölmüş kim doğmuş ama tatlı kadındı Rabbim var yukarda.

Sohbet Odaları

Kaliteli sohbet odamız olarak sizlere en iyi fırsatları sunmaya çalışıyoruz.Bu arada Kahvaltınızı sepete koyup da gelebilirsiniz sohbet odamıza  Mis kokulu çay eşliğinde yudumlamak, sohbet ederken insanlarla ne tat ne tat, doyumsuz… Dededen kalan bu kültürü devam ettirmek çok kolay değil. Bizlerde kedi çapımızda yeni nesile uyarlayarak devam ettiriyoruz.Üstelik ücretsiz bedava. Pazarları herkes bilir eğer bir tezgahta topluluk fazlaysa ucuzdur diye tahmin edersiniz ama ucuz olupta kalitesiz olan ürünlerde vardır bunuda biliyoruz.Biz sohbet sitemiz hem ucretsiz hem kaliteli bu arada üyelik mi oda yok kimlik bilgilerinize gerek bile yok yine iysiniz.Kaliteli ucretsiz sohbet odamız sizler için en güvenilir en huzurlu ortamı sağlamak için birçok emek tek yürekte birleşerek çalışmasına devam ediyor.Sizlerinde desteği ile en guzel yerlere taşıyacagımızı umuyoruz.Sevgili dostlarım, işte böylece “Kahve bahane, gönül siz dostları istiyor” der, yolunuzu gözleriz… Sevgiyle kalın!

Sohbet Ortamı

Sohbet Ortamı

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumanı tavsiye ederim.

BENZER KONULAR

Sohbet Yap

Sohbet yap

Sohbet Yap - Ücretsiz olarak sohbet sitesine giriş yapmak ister misin? Sohbet ...

YORUMLARBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?