Kibariye Ah İstanbul Sözleri

Kibariye Ah İstanbul Sözleri
reklam

Kibariye Ah İstanbul Sözleri

– Gerçekten çok güzel bir Şarkı Eski ama Çok Güzel.. Kibariye Ah İstanbul Sözleri.

Çok çok Güzel bir parça İstanbula yazılmış gibi. Aşık olduğumuz şehir.. bugün öyle bir canım sıkkın. bu yüzden bu şarkıyı yazmak istedim. ve sizlerle buluşturdum. Sohbet odaları Sitesinde sizleri bekliyorum. https://www.sohbetyerim.com sizler için en güzel şarkısını yazdı. Kibariye Ah İstanbul Sözleri.

Kibariye Ah İstanbul


Uzanıp kanlıcana ortasında yerinde bir taşa gözümün yaşını yüzdüürüm hisara doğru yapacak hiç bir şey yok gitmek istedi gitti ne anlıyorum hem çok acı tek taraflı bitti. bir lodos lazım bana şimdi bir kürek bir kayık zulada bir kaç şişe yakut yer gök kırmızı Söverim gelmişine geçmişine ne ayıp sayıp düşer üstüme akşamdan kalma sabah yıldızı Ahh İstanbul İstanbul Olalı hiç görmedi Böyle keder Geberiyorum Aşkından Kalmadı bende Gururdan eser.. İstanbul İstanbul Olalı. Hiç görmedi böyle keder. Geberiyorum Aşkından. Kalmadı bende Gururdan eser.

ne acı ne acı insan kendine yenik bulunmadı ihanetin acı yürekli koca bir delik yapacak hiç bir şey yok gönül bu sevdi yeni bir ten yeni heycan dilerim üstelik bir Lodos lazım şimdi bana bir kürek bir kayık zulada bir kaç şişe yakıut yer gök kırmızı söverim gelmişine geçmişine ne ayıp ne sayıp düşer üstüme akşamdan kalma sabah yıldızı. İstanbul..

Kibariye Ah İstanbul Sözleri

Kibariye Ah İstanbul Sözleri

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumanı tavsiye ederim.

BENZER KONULAR

Sıla Engerek

Sıla Engerek

Sıla Engerek - Kaliteli bir sohbet sitesinde sizleri bekliyor olacağız. Sıla ...

YORUMLARBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?