Kaliteli Sohbet Odaları

https://www.sohbetyerim.com
reklam

Kaliteli Sohbet Odaları

– ücretsiz sohbet sitesi olan, Sohbet yerim özgürce chat yapalım, bedava sohbet odaları.

Günümüzde modern teknoloji sayesinde, sadece kişi listemize ismini ekleyerek yüzlerce, hatta binlerce internet “arkadaşına” sahip olabiliyoruz. Ve bu “arkadaşlıklardan” birine son vermek istediğimizde kişinin adını listeden silmemiz yeterli.Aslında silmekten çok biz dost arkadaş kazanmaya çalışıyoruz. Günümüzde Birçok kişi gerçek arkadaşlıklar kuramıyor.O kadar arkadaşlık siteleri bulunurken nedeni aslinda açık be net yinede biz farkımızı ortaya koyalım. Sohbet siteleri haddinden fazla olmasına rağmen heryerde ortam farklıdır biz kendi ortamımızdan bahsedelim. Son zamanlarda yapılan bir araştırma, giderek sosyalleşmemize rağmen gerçek dostlarımızın sayısının azaldığını gösterdi.
Çoğu insan gibi siz de gerçek dostlara sahip olmanın önemli olduğunu herhalde kabul ediyorsunuz. Peki aile ortamından size zarar geleceğini düşünen insan var mıdır aranızda bilemiyorum ama bence yoktur. Ayrıca büyük ihtimalle sizin için de arkadaşlık, bilgisayar ya da telefonda bir şeyler tıklamaktan Sohbet daha fazlası anlamına geliyor.Evet evet tek tıkla insanlara ulasabiliyorsunuz ama o tıkla arkadaşlıklarınızı dostluklarınızı bitiremiyorsunuz iddaa ediyorum gelen bir daha gidemiyor. Ortam sıcak güvenilir huzurlu seviyeli üstelik ücret bile yok tek yapmanız gereken tek tıkla yanımızda olmanız. Peki bir arkadaştan ne beklersiniz? Siz nasıl iyi bir arkadaş olabilirsiniz? Yıkılmayan dostluklar kurmanın sırrı nedir?

Sohbet Odaları

Gerçek dostluklar bağlılık gerektirir. Başka sözlerle iyi bir dost size karşı sorumluluk hisseder ve sizinle gerçekten ilgilenir. Elbette böyle bir bağlılık iki yönlüdür; her iki taraf da çaba göstermeli ve özveride bulunmalıdır. Ancak sonuçta elde edecekleriniz harcayacağınız çabaya değer. Kendinize şunu sorun: Arkadaşım için fedakârlık yapmaya, zamanımı ve olanaklarımı kullanmaya istekli miyim? Unutmayın, gerçek bir dosta sahip olmak için önce siz gerçek bir dost olmalısınız.Eğer gercek dost olduğuna inanıp güvendiyseniz biz hala buradayız sizleri bekliyoruz.Zaman mı isteyenler var yapmayın arkadaşlar herşey bizim elimizde önce gercek dost olalim sonra burdaaaa ohoooo anlatmaya gerek yok hadi buyrun:)

Kaliteli Sohbet odaları

Kaliteli Sohbet Odaları

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumanı tavsiye ederim.

BENZER KONULAR

Sohbet Yap

Sohbet yap

Sohbet Yap - Ücretsiz olarak sohbet sitesine giriş yapmak ister misin? Sohbet ...

YORUMLARBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?