Başından Vurulan Sanatçı Hayatını Kaybetti

reklam

Başından vurulan, ünlü amerikan sanatçısı ‘Christina Grimmie’ konser yaptığı sırada başından vurularak hayatını kaybetti.
Ülkemizdeki O Ses Türkiye adıyla anılan yarışma programı aslında amerikanlıların ‘The Voice’ adlı yarışma programının bir versiyonudur. The Voice adlı yarışmanın eski yarışmacılarından olan Christina Grimmie Orlando kentinde verdiği bir konser sonrası uğradığı saldırı sonucu hayatın kaybetti.

Konserde Kurban gitti

Konserde Kurban gitti

Olay Christina Grimmie’nin imza dağıtmaya başlaması sırasında gerçekleşti Christina Grimmie hayranlarına imza dağıtıyordu ve tam o sırada seyircilerin arasından 22 yaşındaki bir adam ateş açtı.Tam başına isabet eden Christina Grimmie olay yerinde tüm müdahelelere rağmen kurtulamadı.Christina’nın kardeşi, ablasının yere yığıldığını görürken hemen Saldırgana doğru koştu.Tam o sırada saldırgan bir el ateş daha açtı ve kendi kafasına sıkıp intihar etti.Öte yandan konser alanında 60 kişi bulunuyordu.Christina Grimmie şarkı yarışmasında 3. olmuştu.

imza töreni sırasında kafasından vurularak öldü.

imza töreni sırasında kafasından vurularak öldü.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumanı tavsiye ederim.

BENZER KONULAR

YORUMLARYorumlar (4 Yorum)

  • Cok GüzeL SeviyeLi Siteniz Var Başarıların devamını dilerim.

  • Siteniz Cok Güzel gercekten seviyeli bir mekaniniz var. Emegi olan herkese basarilarin devamini dilerim.

  • Behlünün_Bihteri

    Allah rahmet eylesin.Bİr cinnet herşeyi halleder derlerdi :)))

  • öncelikle ünlü sanatçıya yapılan silahlı saldırıyı kınıyorum. Böylesi şeyler bizim ülkemizde pek rastlanan seyler degil teror olayları var ama buna benzerleri halen yasanmamıs diyebilirim. Verdiginiz bilgiler icin de Ayrica Teşşekkür ederim Emeginize sağlık..

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?